UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Szanowni Rodzice

Informujemy, iż Uchwałą Rady Rodziców dnia 12.09.2017 zostało wybrane Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA.

Opiekunem ubezpieczenia będzie Pan Damian Grzegorzyca tel. Kom. 533 761 234

Ubezpieczenia dokonują państwo online.

Obowiązkowo należy zastosować kod rabatowy opiekuna: 20093
który daje 10% zniżki na składkę roczną.

Wszelkie zapytania dotyczące powyższego tematu proszę kierować bezpośrednio do Pana Damiana Grzegorzycy.

Informujemy również , że w tym roku nie będzie zawierana żadna umowa ubezpieczenia grupowego. Przedszkole nie będzie pośredniczyć w zbieraniu składek ani administrowaniu listą ubezpieczonych.

Zwracamy uwagę na fakt, że zakupione przez Państwa ubezpieczenie będzie obowiązywać  od następnego dnia po dokonaniu wpłaty.

Prosimy o poinformowanie wychowawców grup czy Państwa dziecko jest ubezpieczone czy nie. Informacja ta jest niezbędna przy organizacji wycieczek.
Instrukcja ubezpieczenia w 5 krokach

1. Przygotuj dane dziecka (lub dzieci), które chcesz ubezpieczyć, wraz z numerem PESEL i wejdź na stronę www.bezpieczny.pl/20093 . Stronę można otworzyć na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym (tablet, smartfon)
2. W menu u góry strony wybierz zakładkę DZIECKO, a następnie kliknij w odpowiedni zakres ochrony NNW SZKOLNE lub PRZEDSZKOLNE , aby przejść do szczegółów wybranego ubezpieczenia.
3. Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia, wybierz odpowiedni wariant główny i jeśli zechcesz także opcję dodatkową, poniżej tabeli głównej. Następnie kliknij KUP ONLINE. Jeżeli po raz pierwszy dokonujesz zakupu na stronie bezpieczny.pl, na następnej podstronie wybierz: JESTEM NOWYM KLIENTEM
4. Uzupełnij formularz wpisując dane Ubezpieczającego (Rodzica lub Opiekuna) oraz dane ubezpieczonego dziecka. Pamiętaj, by w odpowiednim miejscu uzupełnić KOD RABATOWY OPIEKUNA 20093. Pamiętaj, że na jednej polisie możesz ubezpieczyć kilkoro dzieci, nawet jeśli uczęszczają do różnych placówek (w tym celu kliknij przycisk: DODAJ UBEZPIECZONEGO)
5. Po uzupełnieniu wszystkich danych przejdź DALEJ >> przez kolejne kroki. W ostatnim kroku PODSUMOWANIE sprawdź poprawność danych i przejdź do PŁATNOŚCI DOTPAY lub wybierz opcję PŁACĘ PÓŹNIEJ, aby opłacić polisę w dowolnie wybrany przez siebie sposób (przelew, poczta). Po wybraniu sposobu płatności, potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia wraz z pozostałymi dokumentami zostanie przesłane na Twój adres email.