Ogłoszenia

wyniki konkursu


W naszym przedszkolu odbyła się akcja” Wielkanocne Życzenia dla Pensjonariuszy” w którą włączyły się dzieci
ze wszystkich grup. W ramach tej akcji dzieci z niewielką pomocą Pań wykonały kartki wielkanocne dla Pensjonariuszy Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Rybniku.

 


 

Klub Małego Wolontariusza w grupach Żyrafki i Pszczółki działa prężnie. Tym razem dla seniorów z rybnickiego MDPSu trafił zajączek, a dzieci przygotowały krótkie świąteczne przedstawienie.

 


 

Wyniki rekrutacji

Listy kandydatów przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 znajdują się w zakładce rekrutacja.

 


 

 

 


Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice naszych kandydatów,

 

Informujemy, że dnia 30.03.2022r. o godz. 12.00 zostanie opublikowana lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszego przedszkola. Lista będzie wywieszona na drzwiach wejściowych do placówki oraz umieszczona w zakładce rekrutacja.

 

Przypominamy, że w dniach od 31.03.2022r. do 11.04.2022r. do godz. 15.00 należy potwierdzić wolę uczęszczania do przedszkola. Druk dostępny jest pod poniższym linkiem. Wypełniony dokument, podpisany przez oboje rodziców/ opiekunów prawnych należy wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku przedszkola lub przesłać elektronicznie (skan, zdjęcie podpisanego dokumentu)  na adres: wice_p17@onet.eu Niedopełnienie tej formalności spowoduje skreślenie dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Druk potwierdzenia woli można pobrać TUTAJ

 


 

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z broszurami informacyjnymi dotyczącymi akcji „Dzieci w wirtualnej sieci” znajdującymi się w zakładce dla rodziców.

 


 

Informacje dotyczące edukacji dla dzieci z Ukrainy znajdziecie Państwo w linkach poniżej.
Język polski TUTAJ
Język ukraiński TUTAJ

 


Miło nam poinformować, że nasza kochana Pani Dyrektor Anita Skupień zostaje z nami na kolejną kadencję!
Serdecznie gratulujemy! 🙂


 

Kochani Rodzice!
Dziękujemy Wam za tak liczny udział w akcji „Rybnicka paczka dla Ukrainy” 💙💛💙💛💙